Sanatcar tuş kaplama hizmeti kapsamında araçların içerisinde bulunan tuşların silinmiş veya deforme olmuş olması sonucu profesyonel bir şekilde kaplama uygulamasını yapan bir numaralı firmadır. Araçlar günlük yaşamlarımızda oldukça büyük bir yeri kaplamaktadır. Dolayısıyla sürekli temas halinde olunan tuşlarda silinme olayı görülebilmektedir. Sanatcar firması ise tuş kaplama işleminde müşterilerine garantili bir çözüm üretmektedir.

Tuşların Deforma Olmasının Nedenleri Nelerdir?

  • El terlemesi sebebiyle tuşlarla sürekli temas olunmasından dolayı,
  • Uzun tırnaklardan dolayı sürekli temas halindeyken zamanla deforma olabilmekte,
  • Araç içi parlatma ürünleri tercih edilirken ürünlerin içerisinde yağlı maddeler bulunmakta dolayısıyla zamanla toz yapışması sonucu deforme oluşabilmekte,
  • Araç iç temizlik kapsamında temizlik için tercih edilen malzemelerin kimyasal maddeler olmasından dolayı tuşlar deforme olabilmektedir.

Tuş Kaplama Nasıl Yapılır?

Sanatcar firması tuş takımı kaplama hizmetinde bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel ekip arkadaşları ve en iyi ekipmanları ile müşterilerine en güvenilir ve en garantili işlemler sunan büyük bir firmadır. Tuş kaplama hizmeti kapsamı boyunca belirli adımlarla süreci kontrol etmekte ve her adımda detaylı bir inceleme yaparak işlemlerini gerçekleştirmektedir. Belirli adımlar ise şunlardır:

  • İlk olarak Sanatcar müşterisinin aracını genel bir inceleme yaparak başlamaktadır. Bu genel inceleme kapsamında silinen tuşlar fotoğraflanmaktadır.
  • İkinci adımda ise firmamızın uzman ekip arkadaşları tarafından özel ekipmanlar sayesinde deforme olmuş kısmın boyası dikkatle ve titizlikle çıkarılma işlemi gerçekleşmektedir. Bu adım oldukça dikkat edilmesi gerekilen bir adımdır. Çünkü aşınma olmamış diğer alanların da deforme edilmemesi gereklidir.
  • Uzman ekibimiz deforme olmuş alanın boyasını titizlikle temizledikten sonra alkol içermeyen ekipmanlarımız sayesinde temizlenme işlemini gerçekleştirmektedir.
  • Temizlenme işlemi gerçekleştikten sonra en iyi tuş kaplama ekipmanlarımızla aracın tuşlarını kaplayarak işlemi sonlandırmaktayız.

Tuş Kaplama Fiyatları

Tuş kaplama fiyat kapsamında Sanatcar firması her müşterisine zamandan ve maliyetten tasarruf ettirerek işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu uzman ekip arkadaşları ve en iyi ekipmanları ile profesyonel bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır.