Oto detaylı iç temizlik hizmetini titizlikle yapan Sanatcar müşteri memnuniyetini ve güvenini en iyi şekilde sağlayan bir numaralı firmadır. Araçlarda iç temizlik sağlık açısından oldukça önemli bir husustur. Bunun nedeni ise araç içlerinde oldukça fazla zaman geçiriliyor olmasıdır. Araç içleri detaylı bir şekilde temizlenmediği süreçte ise bakteri ve mikrop oluşturabilmektedir. Bundan dolayı düzenli bir şekilde araç içleri detaylı bir şekilde temizlenmesi ön görülmektedir.

Sanatcar oto detaylı iç temizlik hizmetini bütün iç bölümlerin temizliğini detaylı ve başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel ekip arkadaşları ve en iyi ekipmanlar sayesinde her daim müşterisinin güvenini kazanmaktadır.

Detaylı İç Temizlikte Nereler Temizlenir?

  • İç döşemeler,
  • Koltuk döşemeleri,
  • Tavan,
  • Bagaj içi,
  • Dip bölgeler,
  • Klima kanalları,
  • Ön panel olarak bütün yüzeylerin detaylı bir şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır.

Oto Detaylı İç Temizlik Nasıl Yapılır?

Araçların detaylı iç temizlik işlemini Sanatcar profesyonel bir şekilde en iyi ekipmanlarıyla gerçekleştirmektedir. Düzenli bir şekilde temizlenmesini ön gören firmamız bu kapsamda en iyi hizmeti sağlayacaktır. Araç içerisinde genellike en çok temas edilen bölgeler ( direksiyon, kapı kolları, ayna, vites) ve tavan, koltuk döşemeleri de en iyi şekilde temizliği sağlanmaktadır.

Oto Detaylı İç Temizlik Fiyatları

Araç detaylı iç temizlik fiyat kapsamında Sanatcar her müşterisinin cebine uygun maliyetlerle hizmetlerini kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. Profesyonel ekip arkadaşları ve en iyi ekipmanları ile oto detaylı iç temizlik hizmetini vermektedir. Araçlarınızın detaylı iç temizliğini yaptırmak isteyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.