Aracımıza bindiğimizde önce bizi direksiyonumuz karşılar. Direksiyonumuzun kirli ve bakımsız gözükmesi bizleri aracımıza karşı soğutabilmektedir.

Aracımıza bindiğimizde temiz ve ferah bir ortamla karşılaşmak hepimizi mutlu eder. Aracımızda en çok kullandığımız bu parçanın temizliği ve görüntüsünü değiştirmek için sizlere bu hizmetimizi sunmaktayız.

Araç markalarına göre direksiyon simitlerinin zamanla yıpranma yüzdesi değişiklik göstermektedir. Tahmin edileceği üzere iyi markalarada biraz daha kaliteli malzeme kullanıldığı için daha uzun süreli kullanım sağlanabilmektedir.

Araçlarımızın direksiyonları başka sebeplerdende yıpranabilir. Zamanla ellerimizde biriken kir, yağ ve zararlı güneş ışınları birleşince deriye zarar verir. Daha sonrasında ise aşınmaya başlayacaktır direksiyonunuz.

Direksiyonunuzun solmuş, yırtık gözükmesi, dış yüzeyinin soyulmuş görüntüsü sizlerin canını sıkacaktır.

Direksiyonunuzu aracınızı yeni almışcasına yeniliyoruz. Yaptığımız boyama işlemi ile uzun yıllar dayanacak bir işçilik ile sizlere tertemiz bir direksiyon ile aracınızı kullanma imkanı sunuyoruz.

Deri döşemeleriniz içinde geçerli yukarda bahsettiklerimiz. Aracınızın yıpranan deri döşemelerini onarım ve boya ile yeniliyoruz. Zarar görmüş yıpranma olmuş tüm döşemelerde işe yarayan bu yöntemi sizlere sunuyoruz.